• Pasienio patirties mainų seminaras Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (2)

  2018 09 19

  Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai, kartu su partneriais iš Jelgavos miesto bibliotekos ir Liepojos centrinės mokslinės bibliotekos (Latvija), įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, partnerių bibliotekose organizuojami patirties mainų seminarai. Rugsėjo 18 d. tretieji patirties manai su Jelgavos ir Liepojos bibliotekomis įvyko Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...
 • Bibliotekoje įvyko pirmieji užsienio kalbų mokymai šeimoms

  2018 09 19

  Rugsėjo 14–15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) įkurtame Užsienio kalbų mokymosi centre vyko nemokami savarankiškos užsienio kalbų mokymosi programos „EuroTalk Interactive“ (7 užsienio kalbos: latvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, ispanų, italų, 6 lygiai) naudojimosi kursai šeimoms. 

  Skaityti daugiau...
 • „Saulės“ filialo Užsienio kalbų centre smagiai mokėsi Meškuičių gimnazijos ketvirtokai

  2018 09 18

  Rugsėjo 13 d. užsienio kalbų centre (K. Korsako g. 10) lankėsi Meškuičių gimnazijos ketvirtokai su savo anglų kalbos mokytojomis Egle Juškevičiūte ir Kristina Dagiene. Tai buvo netradicinė anglų kalbos pamoka.

  Skaityti daugiau...
 • Biblioteka vėl išėjo į miestą: žavėjo ir džiugino „Žaidimo parko“ lankytojus savo veiklomis

  2018 09 10

  Rugsėjo 7 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kaip ir kasmet dalyvavo masinėje Šiaulių dienų eisenoje. Šių metų miesto šventės šūkis – „Ateitis mūsų“, tad į oranžinę bibliotekos eiseną įsijungė ir vaikai – juk kokia ateitis be mažųjų skaitytojų, kurie galbūt ateityje taps didžiais atradėjais, kūrėjais, garsinančiais Lietuvą ir Šiaulius?! Ir biblioteka išėjo į miestą ne tik dalyvauti eisenoje, bet ir „Žaidimų parke“ pasidalinti savo inovatyviomis ir įdomiomis veiklomis su šiauliečiais ir miesto svečiais.

  Skaityti daugiau...