Rėkyvos bibliotekoje išrinkta metų knyga

2019 02 11

Vasario 11 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo (Energetikų g. 7) darbuotoja Giedrė Butkutė ir Šiaulių kultūros centro renginių organizatorė Veronika Novickaitė aplankė Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 5–8 klasių mokinius.

Į progimnaziją keliauta ne be reikalo – šiandien čia minima Gimtosios kalbos diena, tad šia proga pristatytas „Metų knygos rinkimų“ paauglių kategorijos knygų komplektas, kurį sudaro: Ilonos Ežerenytės „Verknių klubas“ Aido Jurašiaus „Pypas ir jo nutikimai“ ir Justino Žilinsko „Kaukas Gugis ir kerų karas“. Visas šias knygas vaikai pristatė pasitelkę skaidrių demonstraciją. Knygos buvo pristatytos išradingai ir įdomiai, o pristatymo metu žiūrovai turėjo balsuoti, kokia knyga jiems atrodo pati įdomiausia. Taigi Rėkyvos bibliotekos skaitytojai išrinko Ilonos Ežerenytės „Verksnių klubą“, kuris surinko 26 balsus, antroji vieta priklauso „Kaukui Gugiui ir kerų karui“, o trečioji – „Pypui ir jo nutikimams“. Mokinėms, kurios surengė skaidrių prezentaciją buvo įteiktos padėkos.

Dėkojama Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokytojoms ir mokiniams prisidedant prie „Metų knygos rinkimų akcijos“

O tie, kurie dar nebalsavo, tai gali padaryti iki vasario 17 dienos.

Už labiausiai patikusią knygą balsuoti galima vienu iš būdų:

interneto svetainėje http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt

(iš vieno įrenginio balsuoti galima ne daugiau kaip 5 kartus);

paštu adresu „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, 01504 Vilnius