Akcija „Saugesnio interneto savaitė“ „Spindulio“ filiale

2019 02 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas (Spindulio g. 5) prisijungė prie iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė“, kurios tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais. Vasario 5-6 d. vyko popietės apie saugų internetą vaikams.

Popietės metu supažindinome vaikus su saugumo internete svarba ir nauda, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje, žaidėme žaidimą „Sugalvok“. Diskutavome saugesnio interneto temomis, aiškinomės, kaip užtikrinti savo saugumą internete, apie pavojus, tykančius virtualioje erdvėje, kaip bendrauti su žmonėmis, sutiktais internete, kokiose situacijose galima pasidalinti privačia informacija.

Žiūrėtas ir aptartas „Bibliotekos pažangai“ kampanijos „Saugus ir draugiškas internetas“ metu sukurtas spektaklis @pasaka „Katinėlis ir gaidelis“. Pasaka padėjo geriau suvokti, kaip elgtis internete, paskatino saugiau ir atsakingiau naudotis informacinėmis technologijomis.

Vaikams įteikti akcijos „Saugesnio interneto savaitė“ lankstinukai ir saldūs prizai.

prisijungusi LT 2