Integruota veikla „Varsos“ filiale

2019 02 11

Sudominti skaitomu tekstu bei parinkti meniškai iliustruotus personažus, – šito siekėme Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ filiale (Vilniaus g. 38D) apsilankius „Salduvės“ darželio auklėtiniams.

Į renginį „Piešinys ir tekstas“ mažuosius atlydėjo auklėtoja Janina Pocienė.

Skaitėme knygelių ištraukas. Klausantis teksto, stengėmės įsivaizduoti, ką aš ,,pamatau“, kaip tai atkurčiau piešinyje. Kokias spalvas matau, kas svarbiausia buvo perskaitytame tekste?

Pedagogai ir bibliotekininkai ugdo smalsumą, – skatina domėtis neįprastais pasakymais, naujais žodžiais. Vaikai bus nustebę, kai sustosime teksto įdomiausioje vietoje. Arba rekomenduosime kūrinio pabaigą sukurti patiems.

Baigiantis renginiui, nuspręsta nupiešti įsivaizduojamą knygelės veikėją, kurį vėliau palyginome su tikrojo iliustratoriaus darbu.