Lieporių filiale vykęs renginys sulaukė ir televizijos dėmesio

2019 02 08

Vasario 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) buvo pristatyta PASKUTINĖ D. Andrijauskienės knyga „Prie ištakų savo“.

Deja... Lieporių mikrorajone gyvenusi poetė, bibliotekos bičiulė, Danutė Andrijauskienė mus paliko spalį, likus dviem savaitėms iki knygos išleidimo.

Poetės kūrybinį portretą tapė knygos sudarytojas, poetės krikštatėvis Stasys Tumėnas, apie poetės rašymo ypatumus kalbėjo Stasys S. Tumėnas, kalbininkė docentė Irena Ramaneckienė. Kūrėją prisiminė poetas Jaunius Kulnys ir poezijos studijos „Plėviasparniai“ narė poetė Ramutė Saulienė, mamos portretas atgijo dukters ir vyro prisiminimuose.

Poetės eiles paveikiai skaitė Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė-Garbačiauskienė. Susitikime skambėjo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunųjų kanklininkių kūriniai (vadovė Elena Ralienė). Danutei eilėraščiai buvo jos vaikai, kurie „jau ir vaikystę išaugo“. Jos knygos mūsų bibliotekų lentynose –užutekis mūsų mintims ir jausmams.

Reportažą apie renginį galite pamatyti paspaudę nuorodą https://www.facebook.com/271035777008423/videos/543841346109903/?modal=admin_todo_tour