Finišavo akcija „Knygų Kalėdos“

2019 01 08

Jau aštuntą kartą Lietuvoje vyko daug dėmesio ir palaikymo sulaukianti LR prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Iki sausio 6 d. gyventojai buvo kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Džiugu, kad šiauliečiai neliko abejingi šiai akcijai ir mielai dovanojo įvairias knygas Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai – iš viso padovanota 340 knygų!

Kiekvienas bibliotekos skyrius ar filialas sulaukė iš gyventojų knygų, kurios atsidurs lentynose ir galės džiuginti ne vieną skaitytoją.

Nuoširdžiai norisi pasidžiaugti ir padėkoti Šiaulių kultūros centro direktorei Deimantei Bačiulei, kuri bibliotekai padovanojo net 144 knygas!

Dėkojame ir „Aido“ filialo (Aido g. 27) skaitytojui Simonui Žukui, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus skaitytojams Gražinai Augienei,  Laurai Šurkuvienei, Elenai Žukauskienei, Otonui Marcinkevičiui, Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai Julijai Kaupaitei.

Taip pat padėka skiriama ir Rėkyvos bendruomenei „Rėkyjava“, kuri Rėkyvos filialui (Energetikų g. 7) padovanojo labiausiai reikiamų knygų.

Ir, žinoma, labai dėkojame visiems, kurie mielai dovanojo knygas bibliotekai ir prisidėjo prie šios gražios akcijos!

Šalies vadovės teigimu, „Knygų Kalėdos“ sustiprino bibliotekų ir bibliotekininkų prestižą, sutelkė skaitytojų bendruomenes, pritraukė verslo ir įvairių organizacijų dėmesį bei parodė knygų skaitymo svarbą. Plačiau apie akcijos rezultatus galite paskaityti čia.

Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį. (V. M. Tekerėjus)

15min 570x250