„Šaltinėlyje“ - Gretos Alice komiksų paroda „Mėlynasis krokodilas“

2019 01 07

Greta Liekytė (Greta Alice) yra diplomuota grafikė, baigusi grafikos bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje. Jaunoji menininkė kuria iliustracijas vaikiškoms knygoms, žurnalams, fanzinams, reklamoms, stalo žaidimams bei išmaniųjų telefonų programėlėms. Ji aktyviai dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje, veda kūrybines komiksų bei iliustracijų piešimo dirbtuves, seminarus.

2018 m. Greta Alice laimėjo Knygos meno parodos diplomą už asmeninio projekto „Vilniaus pokeris“ iliustracijas, 2016 m. buvo įvertinta Vytauto Jurkūno premija. 2017 m. Ričardo Gavelio kūrybos įkvėpti veikėjai buvo pristatyti Londono iliustracijų mugėje, taip pat Kaune, Šiauliuose, Mažeikiuose ir Vilniuje.

Parodoje „Mėlynasis krokodilas“ G. Alice, pasitelkdama komikso žanrą, pristato sukurtas vizualias pasakas be teksto apie savo geriausią draugą mėlynąjį krokodilą Kro.

Paroda Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ (Trakų g. 20A) veiks iki sausio 21 d. Kviečiame aplankyti.

GALERIJA