„Saulės“ filialo veiklas išbandė Biržų rajono mokiniai

2018 12 21

Gruodžio 21 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale lankėsi Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Jurgitos Džiaugienės, Vitos Rimavičienės, Gintos Vorienės, Vilmos Greviškienės, Vilmos Jurgaitienės.

Svečiai buvo supažindinti su bibliotekos veiklomis. Užsienio kalbų centre mokiniai turėjo galimybę išbandyti užsienio kalbų mokymosi programą ir pasimokyti kalbų. Vaikus įtraukė įdomus, žaismingas, nenuobodus kalbų mokymasis. Šeimų erdvėje mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus ant šviečiančių stiklo molbertų, smėlio bei šviesos spalvų staliukų, išbandė interaktyvaus stalo galimybes, sužaidė draugišką boulingo turnyrą. Komiksų centre darbuotojas kvietė susipažinti su komiksais ir sukurti savo superherojų.

Mokiniai stebėjosi ir džiaugėsi, kiek įdomių, naudingų užsiėmimų siūlo biblioteka, kurioje kiekvienas gali rasti veiklos pagal savo pomėgius ir poreikius.

Užsienio kalbų mokymosi centras ir Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.