Senjorų rankdarbių klubo kalėdinis susitikimas

2018 12 21

Pasitinkant didžiąsias žiemos šventes, gruodžio 18 dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) įvyko jau tradicine tapusi čia veikiančio Senjorų rankdarbių klubo šventė. Šis renginys skirtas pasidžiaugti metų bėgyje nuveiktais darbais, gražiu bendravimu ir bendradarbiavimu, dovanoti pakilią kalėdinę nuotaiką vienas kitam ir parsinešti ją į savo namus.

Moterų kūrybiniais darbais bei rankdarbiais papuoštoje salėje, prie šventiškai padengto stalo, susirinko gausi draugija klubo narių, atvyko svečiai – Dainų bendruomenės pirmininkas Virgilijus Balčius ir Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas. Meninę renginio įžangą atliko „Romuvos“ gimnazijos mokiniai ir jų mokytoja Rasa Malinauskienė. Keletą kalėdinių dainų, pritardama kanklėmis, padainavo bibliotekos bičiulė, rankdarbių meistrė Alma Mineikytė, vadovavusi jau ne vienam Senjorų klubo užsiėmimui. Po to susirinkusius maloniai pasveikino klebonas S. Paliūnas, kuris pakvietė visus dalyvius susikibti rankomis bendrai maldai. Už gražias iniciatyvas ir metų bėgyje nuveiktus darbus, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Puoselėti Lietuvą savyje: tradiciška ir nauja“, moterims padėkojo Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja Rima Giržadienė. Renginio dalyviai gavo dovanų po linksmą suvenyrinį kamuoliuką su bibliotekos logotipu, skirtą rankoms mankštinti. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui skirto projekto veiklose dalyvavusioms moterims dar buvo įteikti jų kūrybinio darbo „Pašto ženklai“ miniatiūrinėmis kopijomis papuošti vokai su nuotrauka, kurioje dalyvės nufotografuotos edukacinio užsiėmimo metu. Šventinius linkėjimus išsakęs Dainų bendruomenės pirmininkas V. Balčius pasidžiaugė jau beveik dešimtmetį trunkančiu bendradarbiavimu su biblioteka. Senjorų rankdarbių klubą lankančios moterys yra sumanios ir kūrybingos, tad įvairiausių sveikinimų, linkėjimų ir jų rankomis sušildytų dovanų netrūko. Ilgai tą popietę dar buvo kalbėtasi, ragauta kalėdinių vaišių ir kitokių gardumynų.

Prieššventiniu laikotarpiu biblioteką puošia klubo narės soc. m. dr. Irenos Burneckienės sukurta netradicinė Kalėdų eglutė, moterų kurtų knygų skirtukų, kalėdinių floristinių kompozicijų bei vėlimo technika pagamintų riešinių parodos.

Bibliotekos darbuotojos nuoširdžiai dėkoja visoms Senjorų klubo narėms už gražų bendravimą, nuveiktus darbus. Klubo veikla bus tęsiama ir kitais metais.