,,Varsos“ filiale ,,įsibėgėja“ mažųjų skaitymai

2018 12 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ filiale (Vilniaus g. 38D) tradicinė Pirmojo bilieto šventė po kurio laiko parodo savus rezultatus: ,,Salduvės“ darželio auklėtiniai jau perskaitė apie 170 knygų. Renkamės skiemenines, mokomąsias knygeles, o tekstus dažniausiai skaitome tuos, kurie yra spausdinti didelėmis raidėmis.

Skatinant skaitymą, talkina auklėtojos. Ypač aktyvūs yra Daivos Seirackienės, Janinos Pocienės bei Vilmos Pakalniškytės ugdytiniai.

Biblioteka stengiasi bendradarbiauti ir su mažųjų skaitytojų tėvais, parenkant naujas ar neįprastas knygas. Anksčiau vykusių susitikimų užfiksuotas akimirkas pristatėme darželinukų tėveliams. Prisimintas ir Skaitytojo bilietų įteikimas, ir savanorės Annos piešiniai, ir nuotaikinga muzikos vadovės Remigijos Baliutienės paruošta programėlė.

Norisi, kad mažųjų kelias į Biblioteką taptų įpročiu ateiti čia ir paaugus...