Akcija „Knygų Kalėdos“ Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

2018 12 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus (Aido g. 27) darbuotojos su džiaugsmu laukia skaitytojų dovanojamų knygų. Jau aštuntus metus biblioteka dalyvauja prezidentės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir džiaugiasi skaitytojų dovanojamomis knygomis.

Bibliotekos darbuotojos kruopščiai atrenka ir sudėlioja dovanotas knygas. Knygas, kurių biblioteka gauna po kelis egzempliorius, gruodžio 13 d. bibliotekininkės nuvežė į globos namus ir pasidalino su Aukštelkės socialinės globos namų gyventojais. Kiek ankščiau pasidalinome knygomis su Radviliškio rajono Kunigiškių bendruomene.

Aukštelkės socialinės globos namų gyventojai, padedami socialinių darbuotojų , eksponuoja bibliotekoje įvairius savo darbelius, ruošia piešinių ir keramikos lipdinių parodas. Džiaugiamės dovanotomis knygomis ir trumpėjančiomis eilėmis, laukiant norimos knygos.