Šeimų erdvėje svečiavosi Dainų progimnazijos mokiniai

2018 12 19

Gruodžio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusioje Šeimų erdvėje (K. Korsako g. 10) apsilankė Šiaulių Dainų progimnazijos 2c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Aurelijos Jurgutavičienės.

Šeimų erdvės darbuotoja pristatė vaikams veiklas, kuriomis galima užsiimti bibliotekoje. Mokiniai pasinėrė į meno terapiją – spalvingos piešimo edukacijos metu kūrė kalėdinius piešinėlius ant šviečiančių stiklo molbertų, smėlio bei šviesos spalvų staliukų, interaktyvaus stalo. Šie užsiėmimai ypatingi tuo, kad jų metu galima ne tik išlaisvinti savo fantaziją, vaizduotę, bet kartu ir atsipalaiduoti, pamiršti stresines situacijas. Didelio vaikų dėmesio sulaukė ir Xbox mokomieji, sporto žaidimai, ugdantys reakciją, strateginį mąstymą, skatinantys prisiminti užsienio kalbos žinias – susitikimo pabaigoje mokiniai draugiškai sužaidė boulingo turnyrą.

Šeimų erdvėje vaikai smagiai praleido laiką, pažadėjo sugrįžti čia dar kartą bei išbandyti kitas bibliotekoje siūlomas veiklas.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.