Nykštukų dirbtuvėlės „Aido“ filiale

2018 12 19

Artėja gražiausios metų šventės – šv.Kalėdos. Tai stebuklų, susikaupimo ir susibūrimo metas. Šių švenčių vaikai ypatingai laukia, todėl norisi tą laukimą paversti stebuklingu. Gruodžio 18 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą (Aido g. 27) rinkosi aktyviausi skaitytojai. Vyko kūrybinės dirbtuvės „Nykštukų Kalėdos“.

Norisi, kad kurdami darbelius vaikai pajustų Kalėdų džiaugsmą. Susirinkusieji pasinėrė į kūrybos procesą – gamino nuostabius darbelius. Kiekvienas vaikas susikūrė po stebuklingą angeliuką, eglutės žaisliuką, kalėdinę snaigę. Šiais darbeliais vaikai puoš savo namus ir eglutes. Kurdami žaisliukus susirinkusieji džiaugėsi artėjančiomis šventėmis, linkėjo vieni kitiems gerų metų bei dovanų gausos. Pačių rankomis sukurti kalėdiniai darbeliai įneš šventinį džiugesį ne tik į kiekvieno namus, bet ir pasibels į kiekvieno širdį.

Jaukus pasibuvimo laikas prabėgo greitai, vaikai taip nenoriai skirstėsi. Išsiskyrimo liūdesį bibliotekos darbuotojos bandė sumažinti vaišindamos vaikus kūčiukais, saldainiais bei imbieriniais sausainiais.