Dalyvauta kasmetinėje kalėdinėje gerumo akcijoje „Pabūkime kartu“

2018 12 19

Gruodžio 18 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialo (Tilžės g. 36) darbuotoja Gražina Gontienė kartu su „Rasos” progimnazijos ketvirtų klasių moksleiviais ir jų mokytojomis Birute Januškevičiene ir Rima Šereiviene dalyvavo kasmetinėje kalėdinėje gerumo akcijoje „Pabūkime kartu“ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centre.

Moksleiviai kartu su mokytojomis gausiai susirinkusiems senoliams dainavo liaudiškas dainas, šoko, sekė pasakas žemaičių tarme. Vakaronėje skambėjo būgnų, kanklių muzika. Nors trumpam pamiršę skausmą, nerimą žiūrovai šypsojosi, kartu dainavo, negailėjo plojimų dalyviams.

Renginio pabaigoje moksleiviai buvo apdovanoti padėkomis, dovanėlėmis. Lieporių biblioteka padovanojo knygų centro lankytojams.

Paruošė Gražina Gontienė