Laiškai Kalėdų seneliui iš Rėkyvos bibliotekos

2018 12 17

Gruodžio 17 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi mokytojų Ingos Grigelienės ir Rūtos Dambrauskienės.

Kadangi artėja Kalėdos, o vaikai jau laukia Senelio Šalčio su dovanomis, visi gavo po užduotį – parašyti Kalėdų seneliui laišką. Tačiau laiške turėjo būti ne tik norų sąrašas. Pirmokai turėjo išvardinti, ką gero padarė šiais metais. Tad savo gerų darbų sąraše jie įvardijo tvarkymąsi, skaitymą, piešimą. O norai visų buvo labai skirtingi: berniukai labiausiai norėjo žaislinių traukinių ir mašinėlių, o mergaitės – lėlių, tačiau vienas dalykas sutapo – visi vaikai norėjo saldainių.

Taigi, vaikai parodė puikius rašymo įgūdžius ir labai kruopščiai užpildė laišką bei, žinoma, laukia artėjančių švenčių.