Bibliotekoje eksponuojamos kalėdinės parodos

2018 12 13

Gruodžio 12 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) skaitytojams buvo pristatytos Specialiojo ugdymo centro mokytojų kalėdinių akcentų parodos. Jau tapo tradicija, kad Šiaulių Specialiojo ugdymo centro mokytojos ir mokiniai kasmet papuošia bibliotekos erdves Kalėdinėmis parodomis.

Šiemet parodas surengė keturios mokytojos. „Ir atvažiuoja šventa Kalėda“ – tai mokytojos Almos Mineikytės tekstilės darbai, atlikti batikos technika .Tai maišeliai kalėdinėms dovanoms ir staltiesė Kūčių vakarui. Mokytoja Ramunė Markauskienė eksponuoja įvairius daiktus, dekoruotus dekupažo technika. Mokytojos-auklėtojos padėjėja Danutė Barkauskienė eksponuoja nertas snaiges ir servetėles. Mokytoja Dalia Rimkuvienė biblioteką papuošė popieriaus karpiniais, kurie eksponuojami parodoje „Štai žiema – balta mama“. Mokytojos, pristatydamos parodas, kartu su savo mokiniais parodė ir šventinę programėlę. Visi susirinkusieji buvo pavaišinti saldumynais, apžiūrėjo autorių darbelius , fotografavosi bei dalinosi įspūdžiais.

Parodas kviečiame aplankyti iki 2019 m. sausio 11 d.