Tradiciniai adventiniai skaitymai „Šaltinėlyje“

2018 12 12

Jau tapo gražia tradicija, kai prieš didžiąsias žiemos šventes Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas (Trakų g. 20)  kviečia trumpam sustoti, įsiklausyti į save ir vieniems į kitus bei skirti laiko garsiniam skaitymui. Gruodžio 11 d. „Šaltinėlio“ bibliotekoje Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ ABC grupės vaikai, jų pedagogės Aušra Paulauskienė ir Vaida Dambrauskienė bei Šiaulių mokytojų pensininkų klubo „Šviesa“ nariai vieni su kitais dalinosi skaitymo džiaugsmu.

Senjorai padovanojo premjerinį kalėdinį vaidinimą pagal lietuvių liaudies pasakas, o darželinukai deklamavo rinktinės „Žiemos pasaka“ eilėraščius. Adventinės ramybės, jaukių artėjančių švenčių linkėjo tą dieną bibliotekoje savanoriavusios Šiaulių Gytarių progimnazijos aštuntokės  Urtė ir Ingrida.

Rytmetyje visus suvienijęs bendrystės jausmas leido pajausti tikrąjį šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą.