„Spindulio“ filiale vaikai kūrė netradicines lėles

2018 12 12

Gruodžio 11 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) lankėsi V. Kudirkos progimnazijos trečios klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vaidos Milčinauskienės.

„Spindulio“ filialas vykdo Šiaulių miesto savivaldybės remiamą projektą „Jaunoji karta / kūrybinės improvizacijos“, kurio tikslas – skatinti jaunosios kartos kūrybinį bendravimą, skaitymo motyvaciją pasitelkiant kūrybines priemones. Tad sugužėję į biblioteką mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje „Netradicinių lėlių gamyba“, kurį vedė tautodailininkė Irena Volodkienė. Pasitelkę įvairias medžiagas bei gamybos technikas, jie gamino lėles pagal Salomėjos Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“. Vaikai ne tik gamino lėles, bet ir choru padeklamavo eilėraštį „Senelės pasaka“. Detalė po detalės ir išryškėjo pagrindiniai veikėjai, su kuriais vaikai vaidins projekto „Jaunoji karta/ kūrybinės improvizacijos“ baigiamajame renginyje gruodžio 18 d.

Kviečiame dalyvauti!

Šiaulių savivaldybės