Pirmasis pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimas bibliotekoje

2018 12 11

„Jeigu jums patinka skaityti ir mėgstate padiskutuoti apie perskaitytas knygas, jeigu iki šiol niekada nedalyvavote tokiose diskusijose, – juk visada gerai pradėti ką nors naujo “ – tokiais žodžiais vėsią gruodžio popietę kvietėme bibliotekos skaitytojus į pirmąjį pietinio mikrorajono skaitytojų susitikimą bibliotekoje.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) susitikimo metu aptarėme skaitytojų klubo steigimo gaires, bibliotekininkės supažindino su Metų knygos rinkimams pateiktomis poezijos ir prozos knygomis, aptarėme kasmetinę prezidentės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“.

Daugiau dėmesio skyrėme Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių poezijos knygų penketukui, nes skyriaus darbuotojos dalyvavo „Metų knygos rinkimų“ akcijai teikiamų paraiškų konkurse ir laimėjo poezijos knygas. Keturios knygos jau pasiekė bibliotekos skaitytojus, o viena knyga – elektroninė, kurią skaitysime el. knygų skaityklėje. Skaitėme poetų kūrybą, dalinomės įspūdžiais apie jaunosios kartos lietuvių poetų kūrybą.

Antrasis skaitytojų susitikimas vyks 2019 m. sausio 16 d. 16 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27).

Aptarsime Lauros Sintijos Černiauskaitės knygą „Šulinys“.