„Spindulio“ filiale vaikai gamino lėles

2018 12 10

Gruodžio 6 d. popietę į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą (Spindulio g. 5) atskubėjo Šiaulių Motinos Teresės šeimų namų auklėtiniai. Vaikai buvo pakviesti dalyvauti edukaciniame užsiėmime, kurio metu buvo gaminamos netradicinės lėlės.

Netradicinė lėlė... Kas gi tai? Vaikai buvo supažindinti su netradicinių lėlių gamyba. Vėliau, pasiklausę tautodailininkės Irenos Volodkienės skaitomos Brolių Grimų pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“, vaikai kibo į darbus: kas piešė Snieguolę, kas darė nykštukus, kas dailino karaliaus rūbus, o kam teko daryti ir Piktąją Raganą. Pasitardami ir pasišnekučiuodami, vaikai pagamino visus pasakos herojus. Pasidžiaugę savo ir savo draugų darbeliais, vaikai išskubėjo namo. Apdovanoti saldžiais prizais, jie pažadėjo dar kartą grįžti į biblioteką.