Rytmetis apie gyvūnėlius Rėkyvos bibliotekoje

2018 12 07

Gruodžio 7 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo lopšelio-darželio „Bangelė“ „Peliukų“ grupės auklėtiniai, lydimi Rasos Kildunavičinės. Užsiėmimo tema buvo naminiai gyvūnai ir žvėreliai.

Atėjus šaltiems orams, reikia rūpintis ir gyvūnais, todėl apie tai ir buvo kalbėta. Pasirodo, darželinukų žinios apie gyvūnų priežiūrą yra puikios: jie žino, kad žiemą būtina lesinti paukščius, kai labai šalta. Gyvūnus, kurie yra lauke įsileisti į vidų, o svarbiausia, nepamiršti jiems duoti vandens.

Taip pat vaikai žiūrėjo animacinį filmą apie vilko ir lapės Kalėdas, kiekvienas turėjo galimybę nuspalvinti sau po knygos skirtuką, su žvėreliais, o renginio pabaigoje – tradiciškai ėjo apžiūrėti knygučių.

Biblioteka džiaugiasi mažaisiais skaitytojais, kurie jau puikiai pažįsta kai kurias knygas!