Nuotaikinga šventinė „Muzikinė Kalėdinė dėžutė“

2018 12 06

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) gruodžio 5 d. vyko baigiamasis projekto „Kartu- augti smagu“ renginys „Muzikinė Kalėdinė dėžutė“. Visus 2018 metus vykdytas Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuotas projektas baigėsi šventiniu renginiu su muzikine programa, šventinėmis dovanėlėmis, apdovanojimais ir padėkomis.

Šventę pradėjo nuotaikingoji Smagė (Jovita Ališauskaitė) su linksmais eilėraštukais ir magiška muzikine dėžute, iš kurios mažieji renginio dalyviai traukė šventinės programos seką. Pirmieji pasirodė lopšelio – darželio „Gintarėlis“ dainorėliai (vadovė meninio ugdymo mokytoja Aušra Jankauskienė). Jų atliktos kalėdinės giesmės sukūrė adventinę nuotaiką, o pasirodymą pabaigė nuotaikinga dainele apie baubuką. Gegužių progimnazijos pradinių klasių mokinių ansamblis atliko dainelę „Ant mėnulio ragelio“, o ansamblio vadovė mokytoja Raimonda Janulienė su dukromis dovanojo „Kalėdų giesmę“ primindamos, kad Kalėdos – brangi šventė kiekvienai šeimai. Vaikų meninio ugdymo studijos „Pūūūka“ (vadovė Brigita Šimkuvienė) spalvotas pasirodymas buvo nuotaikingas ir kartu žiemiškas.

Šventėje dalyvavo projekto partnerio meninio ugdymo studijos „Mikitukas“ kolektyvai, solistės Melita ir Arielė. Ansamblio „Linksmai“ merginos (vadovė Živilė Stanelienė) dainavo apie senio besmegenio pokštus. Pasirodė du Eglės Žalalienės vadovaujami kolektyvai –mažųjų grupė ir šešiamečių ansamblis. Skambėjo dainos apie šalčio natas, cukriuką ir nykštuką.

Pasibaigus muzikiniams pasirodymams, padėkojus projekto dalyviams, atlikėjams, partneriams ir rėmėjams, išsidalinus dovanėles, šventė nesibaigė. Renginio vedėja Smagė turėjo ne tik muzikinę dėžutę, bet ir didžiulį lagaminą, pilną paslapčių. Mažieji renginio dalyviai su Smage žaidė žaidimus, ėjo ratelius, pūtė muilo burbulus, fotografavosi prie puošnios kalėdinės eglutės.

KT logo

GALERIJA