Floristinės kompozicijos Kalėdoms

2018 12 06

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančio Senjorų rankdarbių klubo moterys pradėjo ruoštis didžiausioms metų šventėms – šv. Kalėdoms. Edukacinis užsiėmimas buvo skirtas šventinių floristinių kompozicijų kūrimui.

Šią idėją pasiūlė klubo narė menininkė Irena Burneckienė, kuri jau papuošė biblioteką dovanodama savo sukurtą netradicinę eglutę ir iš įvairių augalų sukomponuotus vėrinius. Tokias iš augalų ir gamtinių medžiagų sukomponuotas kalėdines dekoracijas savo namams papuošti užsiėmimo metu moterys ir mokėsi kurti. Rankdarbiams reikalingas medžiagas dovanojo ir užsiėmimą vedė I. Burneckienė. Supažindinus su galimomis vėrimo schemomis, atsižvelgiant į savo skonį ir fantaziją, senjoros rinkosi džiovintas gėles, uogas, vaisių žieveles, iš kurių vėrė savo kompozicijas. Vėliau, panaudodamos klijus, dar dekoravo savo darbus įvairiais šiaudeliais, kaspinėliais, kriauklelėmis ir kt. Užsiėmimas suteikė daug gerų emocijų, sukūrė šventišką nuotaiką. Gautais rezultatais džiaugėsi ne tik pačios klubo narės – kūrybinių darbų paroda džiugins bibliotekos lankytojus visą prieššventinį laikotarpį.

Bibliografijos-informacijos skyriaus darbuotojos dėkoja soc. m. dr. I. Burneckienei, kuri jau ne kartą savo darbais, iniciatyvomis ir pagalba suteikia įvairovės Senjorų rankdarbių klubo užsiėmimams.