Dainų progimnazijos ketvirtokai apsilankė Užsienio kalbų mokymosi centre

2018 11 07

Lapkričio 6 d. Dainų progimnazijos 4e klasės mokiniai kartu su mokytoja Neringa Veliene apsilankė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre.

Vaikus pasitiko bibliotekos savanorė Anna, kuri remdamasi asmenine patirtimi, supažindino, kaip šiandieniniame pasaulyje svarbu mokėti užsienio kalbų. Vaikai taip pat pasidalino savo mintimis, kur gali būti reikalinga užsienio kalba, ir kaip reikia jos mokytis, kad būtų įdomu. Baigus diskutuoti, Anna mažiesiesiems centro lankytojams pristatė savarankiško mokymosi programą „Euro Talk“ ir parodė, kaip ja naudotis, norint mokytis net 7 užsienio kalbų. Mokiniai, naudodamiesi programa, galėjo rungtyniauti vienas su kitu, kad sužinotų, kad daugiau surinko taškų ir geriau atliko anglų kalbos smagias ir įvairias užduotėles. Pasibaigus užsiėmimui, vaikai teigė, kad smagiai praleido, o mokytis užsienio kalbos Užsienio kalbų mokymosi centre labai linksma ir įdomų!

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.