Komiksų centro pristatymas Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

2018 11 07

Lapkričio 7 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančio Komiksų centro darbuotojas Tomas Januškevičius ir bibliotekos savanorė Anna Kidalova lankėsi Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje kaip Komiksų centro ambasadoriai, kur pristatė Komikso centrą ir jame vykdomas veiklas.

Edukatorius Tomas Kauno rajono bibliotekininkus supažindino su komiksų panaudojimu edukacinėse veiklose vaikams ir suaugusiesiems, su kūrybinio mąstymo, ugdymo ir skaitymo procesu. Anna susirinkusiesiems papasakojo apie savo savanorystės patirtį Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, taip pat meno pasitelkimą švietimo veikloje su vaikais ir suaugusiais.

Po to Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai išklausė Tomo seminaro apie praktinį komiksų panaudojimą ir prezentacijų vaikams organizavimą. Seminaro pabaigoje dalyviai galėjo praktiškai panaudoti išgirstą informaciją kartu piešdami komiksus ir kurdami skaitmeninius komiksus naudodami nuotraukas su programa „ComicHead“. Dalyviai ne tik daug sužinojo apie skaitmenines technologijas, komiksus, bet įdomiai bei kūrybingai praleido laiką.