Jau aštuntą kartą Prezidentūroje vyko „Knygų Kalėdų“ renginys

2018 12 01

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkės lapkričio 30 dieną dalyvavo Prezidentūroje vykusiame šventiniame Knygų Kalėdos renginyje. Knygų Kalėdos - tai akcija, prasidėjusi prieš aštuonerius metus, globojama mūsų prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Prieš aštuonerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Šių metų „Knygų Kalėdų“ šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms! Renginio metu prezidentė įžiebė pirmąją Kalėdų eglę ir tarė įžanginį žodį: visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis bei skatino dalintis knygomis bei jas skaityti.

Knygų Kalėdos – puiki galimybė padovanoti knygą savo mylimai bibliotekai, juk knyga - tai puiki dovana artimam žmogui!

Kviečiame aktyviai dalyvauti Knygų Kalėdų akcijoje ir iki sausio 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai padovanoti LAUKIAMIAUSIŲ knygų!