Knygos draugų rytmetis bibliotekoje

2018 11 22

Lapkričio 22 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios Vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8) sugūžėjo darželinukai iš lopšelio-darželio „Kūlverstukas“. Vaikai sužinojo, kur gyvena knygelės, kas kuria knygeles, kodėl reikia skaityti knygas.

Tai pirmas vaikų apsilankymas bibliotekoje ir vaikams viskas buvo įdomu: ir kaip tapti skaitytoju, kaip elgtis bibliotekoje, kaip išsirinkti knygeles. Darželinukai buvo smalsūs ir aktyvūs, dalijosi įspūdžiais apie savo mylimiausias pasakas, deklamavo eilėraščius.

Vaikus nustebino netikėtai į biblioteką iš miško atkeliavęs Vilkas, kuris bibliotekoje ieškojo savo draugų - Trijų paršelių ir Septynių ožiukų. Netikėtas svečias pirmą kartą lankėsi bibliotekoje ir nežinojo kaip elgtis, bet jį nuramino susirinkę vaikai ir pasiūlė užsiregistruoti bibliotekoje, kad jis kaip ir mažieji darželinukai galėtų lankytis bibliotekoje, imti knygeles į namus ir mokytis skaityti.

Atsisveikinant kiekvienam buvo įteiktas saldus prizas. Vaikai pasižadėjo skaityti knygeles ir būti knygų mylėtojais.