Paroda Kazio Binkio jubiliejui

2018 11 22

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) eksponuojama Gegužių progimnazijos 8c klasės mokinių dailės darbų paroda „Jubiliatai“ ir literatūros paroda „K. Binkis – poezijos burtininkas“.

Tęstinis projektas „Jubiliatai“ jau tapo tradiciniu Gegužių progimnazijoje. Su pasirinkto rašytojo, kurio jubiliejus švenčiamas tais metais, kūryba supažindinami mokiniai ir per dailės, ir per literatūros pamokas. Šiemet pagarbos duoklė atiduodama nenuilstančiam pokštininkui, rašytojui linksmuoliui, tikrajam vėjavaikiui – K. Binkiui. Projekto „Jubiliatai“ organizatorės – dailės ir lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Vita Žabarauskaitė ir Birutė Petkuvienė.

Per literatūros pamokas K. Binkio eilėraščius, jo dramą „Atžalynas“ skaitę ir analizavę septintokai bei aštuntokai įamžino poeto bei dramaturgo K. Binkio atminimą. Mokinių darbuose antrąją savo jaunystę išgyvena unikaliosios utos bei „Atžalyno“ herojai. Dailės darbuose mokiniai atskleidžia per literatūros pamokas sukurtą savo santykį su K. Binkio kūryba.

Paroda vyks iki gruodžio 7 dienos.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

GALERIJA