„Grybų karas“ Rėkyvos filiale

2018 11 16

Gelstantys medžių labai, šaltis, nokstantys obuoliai, lietus, o po jo išdygstantys grybai – visai tai yra rudens simboliai. Todėl atsisveikinti su besibaigiančiu rudeniu į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo lopšelio-darželio „Bangelė“ „Peliukų“ grupės ugdytiniai, lydimi grupės auklėtojos Rasos Kildonavičienės.

Pirmiausia vaikai papasakojo, kad ruduo yra šaltas, tačiau labai spalvotas ir gražus mėnuo. Jie visi žinojo, kad smagiausia rudens pramoga – grybų rinkimas. Būtent ta proga bibliotekoje vaikai atidžiai stebėjo pagal M. Marcinkevičiaus eiliuotą poemą „Grybų karas“ sukurtą animacinį filmą.

Filmukas „Peliukams“ labai patiko, kadangi sužinojo kai kurių grybų pavadinimus. Po to auklėtiniai nuspalvino kai kuriuos rudens simbolius: obuolius bei klevo lapus.

Vaikai smagiai praleido rytmetį bibliotekoje ir labai laukia kitų užsiėmimų.