Į „Aido“ filialą atskrido pelėdos

2018 11 15

Pelėdos – vienos iš gražiausių Lietuvos paukščių. Jos simbolizuoja išmintį, mokslą, aštrų protą. Pelėdos iš kitų paukščių išsiskiria savo didelėmis akimis ir ne veltui sakoma, kad „akys kaip ratai – saulės nemato“. O legenda byloja, kad tokias akis joms davė Dievas.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) eksponuojama aplikacijos darbų paroda „Moko vaikus pelėda“. Šiuos darbus kūrė vaikai iš Šiaulių moksleivių namų Dailiųjų amatų būrelio, kuriam vadovauja Akvilė Čėsnienė. Nutūpė bibliotekoje 28 pelėdos: kumpasnapė, didžiaakė, snaudalė, išmintingoji, pilkoji ir kt. Darbeliai atlikti išradingai naudojant spalvų žaismą ir su dideliu kruopštumu. Apsilankiusios pelėdos mokys vaikus, kad reikia skaityti knygeles bei siekti mokslo aukštumų.

Paroda veiks iki gruodžio 10 d.