„Šaltinėlio“ filiale mokiniai piešė savo nuotykius mokykloje

2018 10 27

Spalio 26 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą (Trakų g. 20) rinkosi „Santarvės“ gimnazijos penktos klasės mokiniai. Moksleiviai dalyvavo užsiėmime „Mano nuotykiai mokykloje“.

Kaip žinia mokykloje ne tik mokomasi, bet ir būna pertraukos, per kurias labai daug kas gali įvykti. Todėl įvykusius pačius įvairiausius nuotykius paprašėme vaikų įamžinti planšetėse, komikso būdu, pasitelkiant piešimo programėlę „Paper draw“. Edukaciniame užsiėmime vaikai mokėsi, supaprastinti pasakojimą, kad jo elementai tinkamai pasiskirstytų visuose keturiuose paveikslėliuose susipažino su programėlės, esančios planšetėje galimybėmis. Viso užsiėmimo metu mokiniai nuolat konsultavosi, klausė patarimo, intensyviai dirbo, siekdami kuo suprantamiau ir gražiau nupiešti savo komiksą.

Užsiėmimo pabaigoje aptarėme moksleivių darbus. Daugumai tai buvo pirmas kartas piešiant planšete, todėl neatrodė nei lengvesnis nei paprastesnis. Mokiniai išsakė didžiausią planšetinės programos privalumą- galimybę greitai keisti piešimo priemones bei trinti ne tik „pieštuko“ priemone padarytas žymes.

GALERIJA