Tarp „Metų knygos rinkimai“ akcijos laimėtojų ir Šiaulių miesto savivaldybės biblioteka

2018 10 29

Jau paskelbtos bibliotekos, kurioms paskirti akcijos „Metų knygos rinkimai“ knygų komplektai. Galima pasidžiaugti, kad šiais metais tarp „Metų knygos rinkimų“ laimėtojų pateko ir Šiaulių miesto savivaldybės biblioteka: „Aido“ filialas (vaikų kategorijos knygos), „Rėkyvos“ filialas (paauglių k. knygos) ir Skaitytojų aptarnavimo skyrius (poezijos k. knygos).

Šiais metais „Metų knygos rinkimų“ akcijai pateiktų paraiškų statistika: iš viso gautos 325 paraiškos (buvo kelios paraiškos, kuriose prašyta dviejų knygų komplektų). Paraiškų pateikta pagal knygų kategorijas: vaikų – 163, paauglių – 54, suaugusiųjų – 74, publicistikos – 30, poezijos – 17. Skaitymo skatinimo programos lėšomis nupirkta knygų už 5517,25 eurus: vaikų knygų – 55 komplektai, paauglių – 50, prozos suaugusiesiems – 30, publicistikos ir dokumentikos – 25, poezijos – 15. Plačiau skaitykite čia.