Rudens spalvų šokis „Aido“ filiale

2018 10 24

Laukais, sodais ir miškais atkeliavo auksinis rudenėlis. Tai metų laikas, kai gamta nusidažo įvairiausiomis spalvomis. Rudens grožis užburia mus savo puošnumu ir ramybe. Na ir kaip to rudenėlio nemylėti, kai už lango taip gražiai moja pasipuošę medžiai.

Auksinis rudenėlis atkeliavo ir į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą (Aido g. 27). Gegužių progimnazijos 2c, 3a, 3b, 3d klasės ir „Romuvos“ progimnazijos 4a klasė suruošė spalvingą parodą „Rudenėlio margas takas“. Pasitelkę gamtos spalvas ir savo kūrybingumą, vaikai sukūrė įvairiaspalvius darbus. Jų kūrinėliuose išsirikiavo visos rudens gėlės, išskrendantys paukščiai, spalvingi medžių lapai. Kiekvienas darbelis originalus, savaip gražus ir įdomus. Vaikai stengėsi atskleisti visą rudens spalvų paletę. Biblioteka pasidabino rudeniškomis spalvomis, atspindinčiomis džiaugsmą, gerą nuotaiką.

Paroda veiks iki lapkričio 26 d.