Užsienio kalbų centre ketvirtokai gilino anglų kalbos žinias

2018 10 24

Spalio 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) Dainų progimnazijos 4 c klasės mokiniai kartu su mokytoja Irena Kazymirkiene apsilankė Užsienio kalbų mokymosi centre.

Lankytojus pasitiko bibliotekos savanorė Anna ir pirmiausia papasakojo, kaip svarbu mokytis užsienio kalbų. Mokiniai pasidalino savo nuomonėmis apie tai, ką reiškia sugebėti laisvai bendrauti su žmonėmis iš kitų šalių. Baigus diskusiją, Anna ketvirtokams pristatė savarankiško užsienio kalbos mokymosi programą „Euro Talk“ ir parodė, kaip ja naudotis mokantis anglų kalbos. Vaikai smagiai ir įdomiai mokėsi žaisdami, galėjo varžytis, kas daugiau taškų surenka taškų atliekant žaismingas užduotis.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.