Skaitytojo inicijuota ekskursija į Šiaulių įmonę „Televizijos ir ryšio sistemos“

2018 10 22

Aktyvus Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialo (Tilžės g. 36) skaitytojas Stanislovas Ulčinas pakvietė bibliotekos lankytojus apsilankyti Šiaulių įmonėje „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), kuri gerai žinoma ne tik Lietuvoje.

Įmonės veiklos geografija apima Europą, vidurio Aziją, Persijos įlanką bei Šiaurės Afriką. Didžiausia televizijos inžinerinių sistemų integracijos įmonė Baltijos šalyse yra vienintelė šios industrijos bendrovė. Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų įmonė yra įgyvendinusi kelis šimtus projektų, įdiegusi daugybę stacionarių ir mobilių transliavimo sistemų: naujienų studijų, aparatūrinių studijinių blokų, perdavimo ir išleidimo centrų, archyvų, žiniasklaidos turinio valdymo ir kilnojamų televizijos stočių. Ekskursijos dalyviai džiaugėsi susipažinę su pozityvia ir inovatyvia įstaiga, pasisėmė optimizmo.