Edukacinis užsiėmimas „Darbeliai iš gamtos“

2018 10 12

Spalio 10 dieną į „Šaltinėlio“ biblioteką (Trakų g. 20) sugužėjo Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, prailgintos dienos grupės „Sondeckiukai menininkai gimnazijoje“ lankytojai. Bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „ Darbeliai iš gamtos“.

Šiam užsiėmimui priemones ruošėmės iš anksto – prisirinkome gamtinės medžiagos: gilių, kaštonų, kankorėžių, įvairių lapų, medžių šakelių ir smulkių sėklyčių. Pasiruošėme kitas medžiagas: ylą, karštus klijus, dantų krapštukų dėžutę.

Pradžioje parodėme keletą darbelių iš gilių ir kaštonų: kaštonų pelėdą ir gilių voveraitę. Dar daugiau įvairių darbų iš gamtinės medžiagos radome Klaudijos Morgunovos knygoje „Gyvūnų figūrėlės iš gamtinių medžiagų“. Užduotis vaikams buvo surasti ir sukomponuoti įvairias figūrėles iš gamtinės medžiagos. Tie, kurie pritrūko idėjų, galėjo naudotis parodyta knygele, kiti galvojo patys. Vaikai sukūrė būrį stirnų,  ežių, pelėdų, zuikį, ir net vienaragį bei labai didelį žmogelį. Visi pasidžiaugėme vaikų sukurtais darbeliais ir įkurdinome gyvūnų figūrėles bibliotekoje.