Keturkojai draugai „Aido“ filiale

2018 10 11

Saulėtą spalio 10 d. į „Aido“ biblioteką  (Aido g. 27) rinkosi mažieji bibliotekos lankytojai su savo augintiniais. Kasmet šis renginys susilaukia itin didelio vaikų dėmesio. Šią dieną vyko popietė „Augintinis mano namuose“.

Bibliotekoje netrūko keturkojų draugų. Visi vaikai mėgsta gyvūnus. Augintiniai džiugina ir daug ko išmoko. Bendraudamas su gyvūnu, vaikas ima suprasti, ką reiškia rūpintis silpnesniu, būti atsakingu už jį kiekvieną dieną. Renginyje dalyvavę vaikai yra mylintys, rūpestingi ir tikri gyvūnų draugai. Pirmasis bibliotekos duris pravėrė Mantas su savo katyte Saulyte. Rami ir draugiška katytė bendravo su vaikais ir jų augintiniais. Sesutės Miglė ir Smiltė atskubėjo su savo jūros kiaulytėmis Pūke ir Kika. Klaidas su mamyte atvežė parodyti triušiukę Triksę. Oksana atsivedė savo šunelį Timą. Šunelis aklas, bet kokia meilė ir rūpestis spinduliuoja iš abiejų. Dominyko kalytė Bela taip pat buvo draugiška visiems. Susirinkusieji mielai pasakojo apie savo augintinį, kaip jie atsirado jų namuose, kokias išdaigas yra iškrėtę, kaip juos prižiūri ir rūpinasi. Vaikai džiaugiasi galėdami draugams parodyti savo augintinį. Kiekvienam vaikui jo gyvūnas yra pats geriausias ir gražiausias. Pasakojimuose daug šilumos, nuoširdumo ir meilės. Džiaugiamės, kad bibliotekoje apsilanko ne tik vaikai, bet ir jų numylėtiniai - gyvūnai. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, o augintiniai – skanėstais.

Mylėkime ir saugokime keturkojus draugus.