Kalbų mokytis užsuko Gytarių progimnazijos ketvirtokai

2018 10 06

Spalio 5 dieną „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre apsilankė Gytarių progimnazijos ketvirtokai (26 mokiniai) kartu su mokytoja Rima Pečiuliene.

Bibliotekos savanorė Anna Kidalova vaikus supažindino su užsienio kalbų mokymosi programa, paaiškino, kaip reikia ja naudotis, kiek kalbų galima mokytis. Mokiniai pasidalino mintimis, kodėl svarbu mokytis užsienio kalbų. Po diskusijos ketvirtokai, naudodamiesi programa, savarankiškai mokėsi užsienio kalbų, išbandė skirtingus mokymosi lygius ir išsiaiškino, kuris lygis jiems labiausiai tinka.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.