Komiksų centre – pažintis su naujausiomis technologijomis

2018 10 11

Spalio 10 dieną į Komiksų centrą, įsikūrusį „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) užsuko vaikai iš Gruzdžių vaikų socializacijos centro.

Juos atlydėjo mokytoja Zita Urbretienė. Komiksų centro darbuotojas Tomas Januškevičius paaugliams pristatė centro veiklą ir jame esančias naujausias technologijas: 3D spausdintuvą ir piešimo planšetes. Mokiniai susipažino su įvairiomis komiksų knygomis, jų žanrais, kūrimo technologijomis, sužinojo, kad kiekvienoje šalyje komiksų knygos yra skirtingos. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai patys kūrė komiksų su super herojumi ir antiherojumi. Taip pat išbandė komikso kūrimo galimybes naudojantis piešimo planšetėje esančia „ComicHead“ programa, kai galima vieniems kitus fotografuoti ir kurti komikso istoriją. Po smagaus ir kūrybiško užsiėmimo vaikai kartu su centro darbuotoju Tomu diskutavo apie šiuolaikines technologijas, jų progresą ir kaip protingai jas naudoti šiuolaikiniame pasaulyje. Vaikai atskleidė, kokie yra jų pomėgiai, svajonių darbai, kalbėjo apie vaizduotės svarbą ir kūrybiškumą.

Išėję iš Komiksų centro moksleiviai beveik visą valandą mokėsi užsienio kalbų Užsienio kalbų mokymosi centre (K. Korsako g. 10).

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.