Margaspalviai drugeliai „Aido“ filiale

Ant lapelio mažo,

Kas tave nuspalvina,

Sparnelius nudažo?.. (M.Vainilaitis)

Šiuo ketureiliu buvo atidaryta „Margaspalvių drugelių“ paroda „Aido“ bibliotekoje (Aido g. 27). Drugeliai yra malonūs ir gražūs vasaros atstovai. Tai trapūs mažyčiai padarėliai, kurie mus vilioja spalvomis. Linksmus ir žaismingus drugelius kūrė Interjero projektavimo ir dekoravimo studiją lankantys vaikai. Juos moko ir darbus kurti padeda mokytoja Diana Stelmakovaitė.

Spalio 9 d. bibliotekoje vyko parodos „Margaspalviai drugeliai“ atidarymas, kuriame dalyvavo vaikai su savo tėveliais ir studijos vadovė Agnė Petrylienė. Ji pristatė susirinkusiems savo studijos veiklas, o vaikai - savo darbelius. Bibliotekos siena buvo pasipuošta ryškiais ir spalvingais drugeliais. Kiekvienas darbelio autorius savo drugelį įsivaizdavo savaip. Šie drugeliai tinka ir dekoravimui.

Pasidžiaugti spalvotais drugeliais galima iki spalio 30 d.