Menininko Eugenijaus Barzdžiaus fotopasakojimas Lieporių bibliotekoje

2018 09 24

Atrodo, kad reikia apeiti ratą, kad sugrįžtum prie ištakų, kur praeities prisiminimai aplinkiniuose takeliuose vingiuoja. Esu nepaprastai dėkingas už kvietimą apsilankyti bei itin šiltą priėmimą. Labai sveikinu jūsų iniciatyvą ir noriu paraginti organizuoti daugiau tokių susitikimų.

Eugenijus Barzdžius

Šį šiltą atsiliepimą bibliotekai paliko naujas bičiulis, pietinio vaikas, žinomas fotomenininkas Eugenijus Barzdžius. Praeitą šeštadienį (09.22) Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) jis pristatė du didelio susidomėjimo sulaukusius fotoprojektus ,,Pelkių derlius“ ir ,,Ora et labora“. Vyko įdomi diskusija apie fotografinį pasakojimą ir jo kūrimo procesą.

Džiaugiamės menininko dovana bibliotekai – jo  paties išleistu fotografijų katalogu.

Šiaulių miesto SVB Lieporių filialo informacija