Mokiniai kūrė ir pramogavo Šeimų erdvėje

2018 09 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusi Šeimų erdvė sulaukia vis naujų lankytojų. Šįkart čia lankėsi Šiaulių Dainų progimnazijos 5b klasės (mokytoja Aušra Ramanauskienė) ir 5c klasės (mokytoja Edita Žitkevičienė) mokiniai.

Vaikai buvo supažindinti su „Saulės“ filialo naujomis veiklomis, sudalyvavo spalvingoje piešimo edukacijoje, išbandė mokomuosius žaidimus. Mokiniai džiaugėsi, kad bibliotekoje galima rasti ne tik knygų, bet ir daug kitų smagių užsiėmimų: užsiimti kūrybine veikla, žaisti, mokytis ir smagiai leisti laiką su šeima ar draugais.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.