Bibliotekininkai lankėsi populiariosios kultūros renginyje „Comic con Baltics“

2018 09 18

Rugsėjo 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai vyko į Vilniuje Litexpo parodų rūmuose (Laisvės pr. 5) jau antrus metus vykusį kultinį populiariosios kultūros renginį „Comic con Baltics“. Apsilankiusieji renginyje galėjo susitikti su žvaigždėmis iš garsiausių Holivudo projektų ir televizijos serialų, pamatyti naujausių kino filmų pristatymus, įsiamžinti prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų.

Taip pat buvo galima mėgautis VR kino sale, pamatyti didžiausią Baltijos šalyse Cosplay konkursą, išbandyti naujausius ir retro kompiuterinius žaidimus bei įsigyti nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų.

Turiningai ir linksmai praleista diena „Comic Con Baltics“ renginyje suteikė ne tik nepamirštamų įspūdžių, bet ir naudingos patirties, kuri įkvėps naujoms idėjoms vykdant veiklą Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje.