Bibliotekoje įvyko pirmieji užsienio kalbų mokymai šeimoms

2018 09 19

Rugsėjo 14–15 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) įkurtame Užsienio kalbų mokymosi centre vyko nemokami savarankiškos užsienio kalbų mokymosi programos „EuroTalk Interactive“ (7 užsienio kalbos: latvių, anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, ispanų, italų, 6 lygiai) naudojimosi kursai šeimoms.

Vienų mokymų trukmė – 1.30 val. Per dvi dienas programos „EuroTalk Interactive“ naudojimosi kursuose apsilankė apie 20 iš anksto užsiregistravusių šeimų (iš 2 ir daugiau žmonių), bent vienas buvo suaugęs (mama, tėtis, močiutė, senelis...) ir vaikas (-ai) nuo 7 metų).

„Labai šaunus projektas, galintis suartinti šeimą, suteikiantis galimybę būti kartu. Ir labai gera programa užsienio kalbos mokymuisi, ypač žaidimų forma“.

„Labai patiko. Daug įdomios metodikos, gera tiek išmokti, tiek prisiminti. Norisi dar mokytis. Tai tikrai gera mokymosi priemonė“.

„Tai nuostabus projektas, kuris padeda įgyti naujų žinių. Tai buvo ir smagus laikas praleistas kartu su šeima. Esame dėkingi kursų lektoriui – labai gerai išdėstyta mokymosi medžiaga.“

„Nuomonė labai gera. Norėtume tokią programą įsigyti ir turėti namuose!“ – tokie atsiliepimai skambėjo iš šeimų lūpų, pasibaigus pirmiesiems užsienio kalbų mokymams šeimoms.

Rugsėjo 28–29 dienomis vyks antrieji nemokami savarankiškos užsienio kalbų mokymosi programos „EuroTalk Interactive“ naudojimosi kursai šeimoms. Tad dar galima į juos registruotis. Tą padaryti galima paspaudus šią nuorodą:

Mokymai vykdomi Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai kartu su partneriais iš Jelgavos ir Liepojos (Latvija) įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.