„Saulės“ filialo Užsienio kalbų centre smagiai mokėsi Meškuičių gimnazijos ketvirtokai

2018 09 14

Rugsėjo 13 d. užsienio kalbų centre (K. Korsako g. 10) lankėsi Meškuičių gimnazijos ketvirtokai su savo anglų kalbos mokytojomis Egle Juškevičiūte ir Kristina Dagiene. Tai buvo netradicinė anglų kalbos pamoka.

Mokinukai susipažino su galimybe mokytis 7 užsienio kalbų šešiais lygiais. Mokiniai pasikartojo jau žinomus Eurotalk programos pirmojo lygio Talk Now English žodžius ir išmoko naujų, patobulino savo tarimą, žaidė žaidimus ir lenktyniavo, kas daugiau surinks taškų. Laikas prabėgo labai greitai. Ši netradicinė pamoka paliko įspūdį ir mokiniams, ir mokytojoms. Jie pažadėjo savo įspūdžius perduoti savo draugams, kad ir kitos klasės galėtų atvykti ir smagiai praleisti laiką.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.