Lieporių biblioteką aplankė nauji draugai: Socialinių paslaugų centras

2018 09 13

Parodos „Sapnų gaudyklės ir kita“ pristatymu Lieporių filiale (Tilžės g. 36) prasidėjo bibliotekos draugystė su Socialinių paslaugų centru. Sapnų gaudyklių, atvirukų, piešinių autorius pristatė Emilija Bučienė, ugdanti ateinančių į centrą saviraišką ir kūrybiškumą.

Ji papasakojo, kaip atsiranda darbai, kokia technika naudojama, su meile apibūdino visus parodos dalyvius. Parodą paįvairino mini viktorina apie sapnų gaudykles.

Socialinė darbuotoja Akvilė Poškutė supažindino su Centro struktūra, papasakojo, kokie šiokiadieniai ir kaip švenčiamos šventės.

Bibliotekos vedėja, Regina Vertelienė, papasakojo apie Lieporių biblioteką, joje organizuojamus renginius ir parodas bei mokymus. Susirinkusieji susipažino su Lėlių kolekcija.

Sutarta draugystę įforminti bendradarbiavimo sutartimi.