„Saulės“ pradinės mokyklos moksleiviai domėjosi bibliotekos veikla

2018 09 10

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Šiaulių miestui minint 782-ąjį gimtadienį, ekskursijon į Aido gatvėje įsikūrusią Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką (Aido g. 27) išsiruošė „Saulės“ pradinės mokyklos II klasių moksleiviai. Lydimus mokytojų Eraldos Piktūrnienės ir Birutės Atutienės, juos pasitiko Bibliografijos-informacijos skyriaus darbuotojos.

Kad bibliotekos veikla įvairiapusė, moksleiviai galėjo pastebėti dar neįėję į vidų – pamatę bibliotekos fasadą puošiančius Senjorų rankdarbių būrelio moterų miesto šventei sukurtus vainikus. Užėję į biblioteką, vaikai apžiūrėjo čia veikiančias parodas. Taip pat antrokai išsamiau buvo supažindinti su Bibliografijos-informacijos bei Skaitytojų aptarnavimo skyrių veiklomis. Pasižvalgę po bibliotekos skyrius, moksleiviai Konferencijų salėje žiūrėjo ištraukas iš filmuko apie Šiaulių miesto istoriją. Po to antrokėliai atsakinėjo į virtualios viktorinos apie Šiaulius klausimus. Viktorina vaikams labai patiko, jie itin aktyviai atsakinėjo ir nuoširdžiai džiaugėsi kiekvienu teisingu atsakymu.