Rėkyvos bibliotekoje viktorina „Ar esi tikras šiaulietis?“

2018 09 10

Rugsėjo 10 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo 4a ir 4bklasių mokiniai, lydimi savo mokytojų: Violetos Nečajevos ir Vitos Ravkienės. Šiauliams minint 782-ąjį gimtadienį vaikai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie savo gimtąjį miestą.

Specialiai jiems „Kahoot!“ internetinės platformos pagalba buvo sukurta viktorina, kurioje buvo 18 klausimų apie Šiaulių miesto istoriją ir žymias vietas. Viktorinoje dalyvavo penkios komandos: „Snikiariai“, „Gandrai“, „Prikolininkai“, „Lietuva“ ir „Spurgos“. Viktorinos metu buvo lavinami mokinių komandinio darbo įgūdžiai bei reakcija, kadangi į vieną klausimą atsakyti jiems buvo skiriama 90 sekundžių. Viktorinos metu paaiškėjo, kad ketvirtokai puikiai pažįsta savo gimtąjį miestą. O komandų rezultatai kito viso žaidimo metu: iš pradžių pirmavo „Prikolininkai“, po to įsiveržė į priekį „Lietuva“ galiausiai laimėjo „Snikiarių“ komanda.

Taigi, užsiėmimo metu vaikai parodė, kad jie yra tikri šiauliečiai ir apie savo miestą žino labai daug, be to pademonstravo puikius darbo įgūdžius komandoje.