Susitikimas su Jurgita Ulčiniene – dovana miestui ir Dainų progimnazijos antrokams

2018 09 10

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) rugsėjo 7 d. vyko susitikimas-edukacinė veikla su knygelės „Linksmos dienos“ autore, šiauliete Jurgita Ulčiniene. Kalbėta, kas ir kaip rašo ir gali rašyti knygas.

Bibliotekos viešnia paskaičius savo kūrybos eilėraščių, pakvietė vaikus nuspalvinti vieno eilėraštuko herojų – vaivorykštę. Daug sunkiau antrokams sekėsi atsakyti, kas yra laimė. Atsakymuose vaikai vaizdavo savo mylimus gyvūnėlius, mamą ir tėtį, BMX trasą ir automobilius. Padrąsinti antrokai deklamavo savo sukurtus ar mėgstamus eilėraštukus. Susitikimui baigiantis išsivinguriavo eilutė norinčiųjų gauti autografą.

Renginys vyko pagal projektą „Dialogai su kūrėjais ir bendruomene“. Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė.