Savanorės Annos užsiėmimai „Spindulio“ filiale

2018 08 15

Rugpjūčio 13–16 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos savanorė iš Ukrainos Anna svečiavosi „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) ir vedė kūrybinių užsiėmimus mažiesiems bibliotekos lankytojams.

Vaikai galėjo spalvinti Annos paruoštus popieriaus lapus ir taip užsiėmimo metu, bendraujant labiau pažinti vienas kitą. Taip pat be spalvinimo užsiėmimo buvo draugiškai diskutuojama apie Ukrainos, Amerikos ir Lietuvos kultūrų skirtumus. Bibliotekoje apsilankė ir grupė vaikų iš Kultūros centro organizuojamos stovyklos. Anna kartu su mažaisiais stovyklautojais kūrė lėles iš pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“, kurios buvo skirtos bibliotekos lėlių teatrui. Paskutinę užsiėmimų dieną laikas buvo leidžiamas pramogaujant - Anna vaikams piešė ant veidukų.

Jaunieji bibliotekos lankytojai, kelias dienas praleidę su savanore Anna ne tik smagiai pramogavo, kūrė, įgijo naujų žinių apie Ukrainos ir Amerikos kultūras, bet ir lavino savo anglų kalbos įgūdžius bendraudami šia kalba su savanore.